Nokia C5 - tapety - hry - videa

Možná by sis řekl, že tyto 3 kategorie by měly mít rozděleny na 3 zvláštní stránky, ale když se podíváš na internet tak je docela zbytečné dělat stránku, který je na webu plno. A vůbec, ty si můžeš stáhnout tapetu, hry i videa přes internet. Vždyť máš wifi připojení a aplikaci youtube.com. A navíc máš v telefonu i ovi.com kde seženeš spoustu věcí zadarmo.

Ale aby tahle stránka nebyla totálně bezcenná, napíšu ti, kde se dají stáhnout pěkné tapety, kde seženeš super hry a nabídnu ti videa na kterých jsem já sama osobně.

Tapety

Pokud se rozhodneš stahovat tapety, tak určitě musíš vědět v jakém rozlišení. Přesně to je 360x640 pixelů. Rozhodně se prosímtě nepokoušej o experimenty. Chci pouze a jenom toto rozlišení. Tady je ukázka tapet. Nestahuj je, protože jsou v menším rozlišení. Originální rozměry najdeš kliknutím na červený odkaz, který jsem umístila dolů.

tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640 tapeta 360x640

Našla jsem super stránku, kde jsou tapety 360x640. Z toho seznamu si určitě vybereš.

Hry

Pařmeni jsou všude a na Nokii C5-03 si určitě zahraješ lepší hry než na starších telefonech jako třeba Nokii 6300. Kde stáhnout dobré hry? Mrkni do obchodu na ovi.com, kde si stáhneš hry jak placené tak i úplně zadarmo. Máš tam jistotu, že tu hru opravdu rozjedeš a nic se ti s telefonem nestane.

hry

Jak vidíš i na obrázku, nechybí hodnocení her, což je určitě výhoda. Dále jsou hry rozděleny do kategorií, takže si vybereš přesně tu, na kterou máš náladu.

Videa

I filmy můžeš v tomto telefonu sledovat, stačí si je tam jen nahrát. Ačkoli osobně si myslím, že televize je televize. Každopádně ti nabídnu k očeknutí jedno video s recenzí od kluků z mobilenet.cz . Trvá něco přes 10 minut, ale pokud máš čas, určitě to shlédni.

Jestli ti můžu doporučit, podívej se do mého diskusního fóra kde budou určitě kolovat informace jako kde ještě stahovat hry, aplikace, tapety, schémata a nevím co ještě.