Nokia C5 - moje výhody a nevýhody

Na této stránce jsem sepsala své výhody a nevýhody. Každý z vás má jinou potřebu, takže tu možná zjistíš, zda jsem vhodnou kandidátkou pro tvůj telefon nebo se raději mrkneš na některou z mých kámošek (vypsala jsem je vpravo dole).

Výhody

gps navigace Jako každého budou i tebe zajímat důvody, proč si mě pořídit a naopak proč ne (v dalším odstavci). Protože se sama zhodnotit nedokážu a nebylo by to fér, napíši co se na mě líbí těm, kteří mě mají. Základem bude jak už jsem psala výhodná cena v poměru s výkonem. Pokud potřebuješ telefon, který má pěkný tvar, příjemné se drží, je vybaven wi-fi připojením a hlavně má 5Mpix fotoaparát, pak ti budu určitě dobře sloužit. Nechybí mi ani GPS navigace, kterou spustíš přes Ovi mapy. Získáš tím plnohodnotnou navigaci do auta bez nutnosti platit za aktualizace. Nikdo z vás určitě nemá rád denní nabíjení telefonu a proto i tebe potěším svoji výdrží. Další výhody si můžeš přečíst, případně i dopsat na mé diskusní fórum.

Nevýhody

Ačkoli se to nepíše hezky, musím uvést také nějakou kritiku. Opět budu čerpat s informací mých uživatelů. Je sice pravdou, že fotoaparát mám a fotím hezky, ale možná mi vývojáři mohli zabudovat také blesk. Na druhou stranu, asi bych stála více. Absence je také v tlačítku na pořízení fotografie. Někomu to může chybět. Pokud mě vytáhneš na sluníčko, budeš mít asi problémy s čitelností displeje. Můžeš si však zvýšit jas, který tomu pomůže. Opět na obranu musím napsat, že za tu cenu se symbian dá očekávat, že mi prostě Super Amoled Plus displej nedají. Pro uživatele androidu je můj systém Symbian nedokonalý. Nicméně pro běžného uživatele plně postačující.

Mám tu i vlastní fórum, takže zkus mrknout i tam, jestli někdo nepíše něco zajímavého. Případně mi tam napiš co se ti na mě líbí a naopak, co u mě nemáš rád. Tvoje Nokia C5-03.