Nokia C5 - příslušenství

Pokud máš pocit, že ti je samotný telefon málo, máme tu seznam jak originálního tak neoriginálního příslušenství, které se ti může hodit. Navíc ti ušetřím čas hledáním na internetu, protože je u každého z nich odkaz na porovnávač cen heureka.cz. Nakupuj chytře!

Sada do auta

Stručně a jasně. Pokud jezdíš často autem a chceš využívat GPS navigaci, bez této sady to nepůjde. Obsahem je nejenom držák na telefon, ale také nabíječka. Mrkni a uvidíš.

Držák Nokia CR-114 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Bezdrátová souprava

Pokud děláš řemeslo při kterém potřebuješ používat obě ruce, určitě se mrkni na bezdrátový headset. Čeká tě s ním pohodlné telefonování i v případě, že máš telefon v kapse.

Nokia BH-108 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pořádná sluchadla

Poslucháš hudbu stejně ráda jako já? S těmato sluchadlama zažiješ perfektní zážitek při poslechu hudby a dokonce si s něma můžeš i zavolat. A za ty peníze? No prostě paráda.

Nokia WH-701 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Ochrana displeje

Strkáš si telefon do kapes nebo do kabelky? Máš v nich i klíče? Chceš ochránit můj displej před škrábancema? Tak si určitě pořid tutu ochrannou fólii.

Screenshield fólie na displej pro Nokia C5-03 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Stylus

Přesnost je prostě přesnost. A jestli rád paříš třeba karetní hry, určitě je tento stylus lepším řešením než propiska či klíček.